Знайома всім ситуація, коли Ваш гаджет перестає реагувати на дотик. Може не відгукуватися окрема частина або повністю сенсор, що вийшов з ладу. Спочатку варто з'ясувати основні причини та можливості їх усунення. Тому перед тим, як падати у відчай, варто розглянути варіанти, можливо, немає необхідності звертатися до фахівців у сервісний центр.

Серйозне забруднення та жирні плями

Салфетка для протирания телефонаОдна з основних причин. При розмові, прикладаючи до щоки або до вуха, а також натискаючи кінчиком пальця, ми сприяємо скупченню жирових утворень, які виділяються нашою шкірою, і вони залишаються на сенсорі пристрою. У результаті, - залишається жирова кірка, яка знижує чутливість сенсора, впливає на його працездатність. Що робити? Скористайтеся засобами для чищення та іншими засобами.
Рекомендуємо розглянути варіанти мікрофібр, які дадуть максимально ефективний результат видалення жирових утворень.
Якщо після вжитих заходів, телефон так і не запрацював, а точніше сенсор не почав відгукуватися, варто розглянути інші варіанти. Можливо, причина криється в іншому.

 

Невдало наклеєна плівка або захисне скло

Задамося 2-ма питаннями:
1. Чи є взагалі на телефоні захисне скло чи плівка?
2. Хто проводив поклейку? Ви самі чи користувалися послугами спеціалістів?
Буває, що плівка або захисне скло призводить до часткової втрати чутливості сенсора, а саме неправильне їх встановлення. Може спостерігатися відсутність реакції у верхній, нижній, правій або лівій зоні тачскріну, в окремих випадках - у всіх і одночасно. Що робити? Тільки переклеювання може вирішити цю проблему. Зверніться до сервісного центру до фахівців. Порадьтеся зі знайомими та друзями, хто може поділитися інформацією про спеціалістів у Вашому місті. Довіртеся про проведення цих процедур професіоналам своєї справи. Рекомендуємо захисне скло вибирати якості Full Glue , твердість 9H, це оптимальні і гарно продаються на даний момент.

 

 

Програмний збій

Смартфони та планшети керуються на операційних системах iOS , Android , більш старі – на Windows Phone та інших. Будь-яка техніка залежить від програм і повністю не захищена від програмних збоїв. Ви можете помітити підвисання , відсутність реагування на певні іконки в меню. Що робити? Перезавантажте Ваш пристрій, у 90% випадків це вирішить проблему. Якщо після нового запуску - проблема не зникла, можливо буде потрібно звернутися до сервісу для заміни прошивки, тобто програмного забезпечення.

Сильний удар чи падіння з висоти

Часто ми самі не помічаємо дрібні сколи, які розростаються в повні "павутиння" по всьому сенсору. Якщо Ви впустили телефон, також причина, чому не працює сенсор на смартфоні, особливо, якщо Ви помітили тріщини. Добре, якщо вони будуть на захисному склі, гірше – коли на сенсорній панелі чи дисплейному модулі. Захисне скло не так дорого обійдеться і поклейка за часом не більше години. У випадку з дисплеями деякі моделі вимагають до 2-3 днів. Рекомендуємо дисплейні модулі для смартфонів вибирати оригінальної якості, так як це впливає на кольоропередачу, кути огляду, відгук сенсорної панелі. Що робити? Зверніться до сервісу ремонт телефонів для проведення повної діагностики та виконання ремонтних робіт.

Поломка інших комплектуючих

Ніхто не застрахований від попадання вологи всередину пристрою, і це може стати причиною, чому не працює сенсор на телефоні. Різкий перепад температур або контакт із рідиною можуть призвести до поломки інших запчастин, крім матриці та сенсора. Що робити? Віднести до сервісного центру, для проведення діагностики. Фахівці повідомлять Вам про існуючі проблеми та варіанти їх вирішення.

 

Сподіваємося, стаття була корисна, і Ви вже не станете задаватися питанням " чому не працює тачскрін на телефоні ". Напишіть нам у коментарі Ваші запитання та на які теми для Вас актуальні будуть наступні статті.